top of page
Návrh bez názvu-4.png

Zájem o zdravý životní styl u mě začal nevinně někdy před deseti lety, kdy jsem se věnovala závodnímu tancování a chyběla mi energie na trénink. Po osvojení si základních pravidel jsem zhubla pár kilo a našla odvětví, ve kterém mě do dnes baví se vzdělávat. V roce 2014 jsem si udělala rekvalifikační kurz instruktora fitness, vyměnila tanec za činky a vyzkoušela se poprvé postavit na soutěžní prkna v kategorii bikini fitness. Začala jsem psát blog Healthy lifestyle, kde dodnes předávám ostatním své zkušenosti se stravou a cvičením i třeba inpsiraci na recepty nebo cestování. 

 

V roce 2017 jsem absolvovala kurz Poradce pro výživu a absolvovala jsem i další kurzy jako jsou Doplňky stravy ve fitness, Sestavování jídelníčků, Výživa vytrvalostního sportovce, Výživové postupy ve fitness, Sportovní trénink, Core, Funkční diagnostika, Funkční trénink, Vedení sálových lekcí, Cvičení se závěsnými systémy, DNS I., aj. 
 

Kromě výživy a pohybu se zaměřuji i na práci s myslí, a proto jsem navštívila kurz Motivační rozhovory od klinického psychologa a psychoterapeuta PhDr. Jan Soukupa, Ph.D., zajímá mě také práce v marketingu, kterou jsem podpořila Social Media Academy Elišky Vyhnánkové.

V současné době působím na volné noze jako poradce pro výživu, osobní trenér a trenér skupinových lekcí a jako holka z marketingu.
 

Moc mě baví práce na sociálních sítích (ať už na Instagramu, YouTube nebo formou podcastů), práce s komunitou, možnost pozitivně ovlivňovat přístup k vlastnímu stravování, pohybu i životu celkově je pro mě velká radost i zodpovědnost zároveň. Pro ty, kteří se rádi pohybují na horách a nemají s kým, jsem vytvořila projekt Výšlapujem. Každý měsíc se tak může kdokoliv přidat ke skupině dalších podobně smíšlejících lidí za cestou na vrchol hor, zejména těch Beskydských.

Dlouhodobě spolupracuji s moji srdeční záležitostí Fitness Institutem, kde působím jako lektor, organizátor ostravských kurzů a osoba zodpovědná za marketing.

Doplňkově se věnuji také přednáškové činnosti, ať už v rámci Fitness Institutu na kurzech Instruktor Fitness, Poradce pro výživu nebo Efektivní hubnutí, tak samostatně pro firmy na téma Výživa při sedavém zaměstnání (Tieto), Zdravý životní styl, Výživa mladých sportovců (hokejisti Kopřivnice), aj.

Zacvičit si se mnou můžete ve VIP programu Ladylabu. 

Spolu s kamarádkou šijeme oblečení pro volný čas i cvičení ve SPOLU label, kde nám záleží zejména na tom, aby se holky cítily svoje, pohodlně a krásně. A taky na udržitelnosti. V Havířově se za námi můžete stavit na sdílenou prodejnu, kde kromě nás najdete další malé české tvůrce a kde taky pořádáme workshopy. 

IMG_3278.jpg
bottom of page